Pallotti-Hostel

Światowe Dni Młodzieży Madryt 2011

Jedź razem z KSM do Madrytu na ŚDM!


Światowe Dni Młodzieży są wielkim świętem młodych, wydarzeniem międzynarodowym organizowanym przez Kościół Katolicki. Gromadzą młodzież całego świata, katolików oraz wyznawców innych religii. Przewodniczy im Ojciec Święty. ŚDM to coś więcej niż międzykulturowe spotkanie czy okazja do dialogu między młodzieżą różnych państw i kultur. Są one dowodem wiary, wobec której staje się widoczna wieczna młodość Kościoła.

KSM współorganizuje punkt przygotowujący do wyjazdu na ŚDM przy parafii Niepokalanego Poczęcia Maryi, ul. Przy Agorze 9.

Termin: 11-25 sierpnia 2011 roku

Wyjazd: wyjeżdżamy autokarem z Warszawy 11 sierpnia. Przed dotarciem do Madrytu zatrzymamy się na jeden dzień w Paryżu oraz na jeden dzień w Lourdes. Po ŚDM udamy się do Barcelony. W drodze powrotnej zatrzymamy się w Lyonie i w Taize. Powrót planowany jest na 25 sierpnia.

Cena całości: 2400 zł (zorganizujemy jakąś akcję, aby obniżyć koszty)

Najbliższe spotkanie przygotowawcze odbędzie się 8 maja o godz. 19.00 w salce przy kancelarii.

Wszelkie pytania: www.warszawa.ksm.org.pl, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

ASK Soli Deo również zaprasza na wspólny wyjazd na XXVI Światowe Dni Młodzieży w Madrycie!

Wyruszają autokarem z Warszawy 8 sierpnia. W drodze do Hiszpanii odwiedzą słynne Ars we Francji - miejsce posługi Św. Jana Marii Vianney .

W dniach 11-15 sierpnia będą gościć w diecezji Astorga, położonego w prowincji León. Tam włączą się w bogaty program o charakterze religijnym, kulturalnym i społecznym. Centralnym punktem wyjazdu jest uczestnictwo w kilkudniowym (16-21 sierpnia) spotkaniu z Papieżem w Madrycie. W drodze powrotnej obejrzą kościół Sagrada Familia i inne zabytki Barcelony.

Zgłoszenia oraz wszelkie pytania prosimy pisać na adres:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.">Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dnia 25.04.2011. Im szybciej tym lepiej:)

Termin wyjazdu: 08 - 24.08.2011.

Całkowity koszt to 1150zł + 195€.

Jeśli nie możesz pokryć całego kosztu a chcesz pojechać – koniecznie napisz, istnieje możliwość dofinansowania :)

Oczywiście Światowe Dni Młodzieży to nie tylko wyjazd ale i przygotowania!

Wspólnie zorganizujemy spotkania integracyjnem, formacyjne, pokazy filmów, konferencje, konwersatoria oraz akcje, które pozwolą nam dofinansować wyjazd :)

Więcej informacji o wyjeździe organizowanym przez ASK Soli Deo na stronie: www.solideo.pl

Źródło: www.warszawa.ksm.org.pl