Pallotti-Hostel

Kawał dobrej MUZYKI!

 

Już niedługo czeka nas w stolicy wyjątkowe wydarzenie muzyczne. W dniach:

20-21 maja 2011 roku odbędzie się Festiwal „Chrześcijańskie Granie”. KSM Archidiecezji Warszawskiej, obok Katolickiego Centrum Kultury „Dobre Miejsce”, Fundacji „Dobra Kultura”, sklepu „Chrześcijańskie Granie”, jest współorganizatorem imprezy.

Jednym z elementów Festiwalu będzie Przegląd ,,Chrześcijańskie Granie” solistów, zespołów muzycznych, chórów i scholi parafialnych. Przegląd zakończony zostanie ogłoszeniem wyników i wręczeniem nagród podczas koncertu galowego, który towarzyszyć będzie Marszowi Dla Życia i Rodziny w dniu 29 maja br. w Warszawie.

Aby wziąć udział w Przeglądzie należy przesłać do dnia 6 maja br. na adres Biura Organizacyjnego Przeglądu wypełnioną kartę uczestnictwa.

Więcej szczegółów na: http://www.dobremiejsce.org/

Drugim wydarzeniem Festiwalu będzie koncert „Debiuty 2011”. Na scenie pojawią się młode i obiecujące zespoły: Anielsi, Love Story, Pora Wiatru i Surr – Exit. Na to wydarzenie zapraszamy:

21 maja 2011 roku o godz. 17.00 do „Dobrego Miejsca”, przy ul. Dewajtis 3. Bilety można zakupić on-line na stronie www.chrzescijanskiegranie.pl

Źródło: KSM Archidiecezji Warszawskiej www.warszawa.ksm.org.pl